Arrestohet 35-vjeçari, vidhte çantat e pacientëve në spitalin e Sanatoriumit
Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin Endrit Avdia, 35 vjeç, banues në Tiranë.

Sipas burimeve të policisë i arrestuari akuzohet për vjedhje në ambjentet e spitalitSanatoriumit.

35 vjeçari ka tentuar të vjedhë çantat e personelit por është pikasur nga sigurimi dhe është arrestuar. /albeu.com/

Shtuar më 25/01/2017, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori