Arrestohet 20-vjeçari që shkaktoi aksidentin me dy të plagosura në Korçë
Një aksident i rëndë ndodhi ditën e sotme ku një makinë përplas një makiinë tjetër dhe la dy të plagosur.

Sipas të dhënëve të plagosurat ishin nënë e bijë të cilat janë dërguar menjëherë në spital.

Ndërkohë policia e Korçës ka vënë në pranga 20-vjeçarin me iniciale K.B i cili përplasi makinën me të cilën udhëtonin dy të plagosurat.


Shtuar më 20/03/2019, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori