Arrestohen shqiptarët që grabiten shtëpinë e Fernandezit
Policia spanjolle ka raportuar se 5 persona me origjinë shqiptare nga mosha 21 deri në 47 vjeç, janë prangosur pasi kanë vjedhur shtëpinë e futbollistit të Atletico-s.

Kohë më parë mediat kishin raportuar se shtëpia e kapitenit të Atletico Madrid, Gabi fernandez, ishte grabitur nga disa persona të paidentifikuar të cilët kishin marrë një orë, veshje dhe një xhaketë me vlerë 10.000 euro.

Identiteti i personave nuk bëhet i ditur, por ata janë vënë në pranga pak para se të vinin në zbatim planin për t’u kthyer në Shqipëri. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2018, ora 14:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori