Arrestohen dy persona të shpallur në kërkim për 3 plagosje dhe drogë
Policia e Vlorës ka vënë në pranga ditën e sotme, dy persona të cilët akuzohen për shitje të lëndëve narkotike dhe plagosje.

Pas aksionit të policisë kanë rënë në pranga Agron Hazizaj 41 vjeç, banues në Vlorë dhe Diomet Musa 30 vjeç, banues në Sarandë.

Hazizaj dhe Muça ishin shpallur në kërkim nga policia. Dy personat akuzohen për 123.8 kg kanabis dhe 3 plagosej. /albeu.com/Shtuar më 15/11/2017, ora 18:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori