Arrestohen 23-vjeçari në Vlorë, dhunë sistematike nga babit të tij
Policia e Vlorës ka vënë në pranga një të ri nga Vlora për akuzën “Dhunë” ndaj babait të tij.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se i arrestuari është Fuat Dalipaj, 23 vjeç dhe akuzohet se ka dhunuar babain e tij shtetasin me inicialet S.D.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë banesës se tyre, në lagjen “15 Tetori” dhe ka qenë pikërisht 54-vjeçari që ka denoncuar dhe dhunën e djalit të tij.

Mësohet se djali i tij e ka kanosur me fjalë atë dhe ka kryer veprime të tjera të dhunshme kundrejt tij, për motive të dobëta./albeu.com/
Shtuar më 07/02/2017, ora 10:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori