Arrestohen 2 persona pasi u kapën me drogë dhe armë
Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga dy persona, pasi në makinë mbanin drogë dhe armë. Në aksin rrugor Gjirokastër-Derviçjan, gjatë kontrollit në automjetin tip Opel me targa AA 596 FP që drejtohej nga L.Shehaj, u gjetën dhe sekuestruan një armë zjarri pistoletë, dy thika dhe tre doza lëndë narkotike.

Policia bën me dije se bashkë me Shehaj, në makinë ndodhej edhe R.Shehu. Ata u ndaluan për 'armëmbajtje pa leje' dhe 'posedim të lëndëve narkotike'. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2014, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori