Arrestohen 2 inspektor taksash në Shkodër, një në kërkim
Arrestohen 2 inspektorë të taksave në bashkinë e Shkodrës.

Mësohet se janë vënë në peranga Bledar Plori dhe Isa Mandi, ndërsa është shpallurkërkim Denis Hoxha.

Arrestomi i tyre është bërë pasi akuzohen për korrupsion pasiv. Nga të dhënat e para ata akuzohen për një skemë korrupsioni me bizneset në plazhin e Velipojës.
Shtuar më 17/07/2019, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori