Arrestimi i nipit të Enver Hoxhës, plas gallata në Facebook (FOTO LAJM)

Arrestimi i nipit të ish diktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha, pë përfshirje në trafik ndërkombëtar narkotikësh, ka pushtuar jo vetëm mediat dhe politikën vendase, por edhe rrjetet sociale, raporton Portali Albeu.

Me tu përhapur lajmi, shumë profile të ndryshme në Facebook ka postuar fotomontazhe ku venë në lojë personazhin në fjalë si dhe bashkëshorten e tij, këngëtaren Rezarta Shkurta. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 13:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori