Arrestimi i Fullanit, Drejtoria e Policisë “blindohet” nga televizionet (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Drejtoria e Policisë së Tiranës është kthyer orët e fundit në qendër të vemendjes se medias pas arrestimeve të fundit të kryera nga policia për llogari të hetimeve në lidhje me skandalin e vjedhjes në Bankën e Shqipërisë.

Por nëse e vini re, godina nuk ka më pamjen e disa muajve më parë, por është tërësisht e ndryshuar. Rikonstruktimi i fasadës dhe ambienteve nuk i ka kushtuar asnjë lekë buxhetit të shtetit pasi janë bërë krejtësisht me donacione.

Shtuar më 06/09/2014, ora 14:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori