Arrest me burg për vrasësin e shokut në Mirditë
Pëlqej
Gjykata ne Lezhes vendosi sot arrest me burg per 29-vjecarin që vrau shokun e tij për xhelozi. Ukaj tha se ndjehej i prere ne bese dhe ne gjaknxehtesi e siper kreu vrasjen.

Dy çiftet, banore te fshatit Lufaj ne Kurbnesh kishin miqesi, deri kur gruaja e autorit pretendoi se ngacmohej nga fqinji i tyre. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori