"Arrest me burg" për autorin dhe shokun për vrasjet në Vlorë
Referuar vrasjeve në Vlorë të cilat ndodhën për një histori dashurie, "arrest me burg" ka qënë masa e sigurisë dhënë për Ervis Lulushin dhe shokun e autorit, Henrik Merkaj.

Një dashuri e refuzuar një vit më parë, ka qënë shkaku i dy vrasjeve dhe një plagosje, e cila tronditi Vlorën ditën e dytë të 2015. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2015, ora 15:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori