Arqile Gorrea dhe Arben Ibro, drejtorët e parë të emëruar nga Basha
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka bërë ndryshimet e para në strukturën e re të partisë. Në postin e drejtorit të Logjistikës në PD, është emëruar ish kreu i Postës Shqiptare, Arqile Gorrea.

Ndërsa detyra e drejtorit të Financave në PD i është besuar Arben Ibros, ish kreut të Operatorit të Sistemit të Transmetimit (OST).

Shtuar më 10/04/2014, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori