Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM)

Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.

Një fakt të tillë e ka vërtetuar ish-deputetja demokrate Gria Duma dhe deputetja socialiste Blerina Gjylameti.

Pavarësisht kaheve të ndryshme politikë, Gridën dhe Blerinën i ka bërë bashkë panairi i librit, ku po shitet dhe libri i ish-deputetes demokrate "Kohë për Politikë".

Në këtë panair, deputetja socialiste Blerina Gjylameti, e cila është fotografuar duke i marrë një autograf rivales së saj në politikë.

Siç duket dy politikanet kanë harruar për pak momente debatin në politikë duke shijuar botën e librave. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2019, ora 16:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori