Arjan Konomi i kthehet Mevlanit: E dimë që ke 6 muaj pa bërë s*ks!
Mbrëmjen e sotme në emisionin “Për’puthen” është transmetuar takimi i Antonelës dhe Mevlanit, ku nuk munguan prekjet e përqafimet.

Ndërkohë, në një moment Mevlani i heq xhupin Antonelës, me kërkesë të kësaj të fundit, ndërsa bluza që kishte veshur biondja simpatike, i ekspozonte shpinën.

Mevlani nuk i kurseu komentet, ndërsa duke i thënë se ‘ishte bërë pis’, i preku Antonelës pjesën e zbuluar të shpinës.

Më pas ata shiheshin shumë të afruar, çka solli edhe komentin pikant të opinionistit Arjan Konomi: “E dimë që ke gjashtë muaj pa bërë gjë, se u bënë gjashtë muaj, por duro edhe pak”
Shtuar më 03/02/2021, ora 19:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori