Arian Çani sulmon Mero Bazen: S'je gjë tjetër veçse një qen që leh
Arian Çani ka reaguar ndaj botuesit të gazetës "Tema", Mero Baze lidhur me kritikave të Meros se Çani po bën avokatin e Ardian Fullanit.

Drejtuesi i emisionit "Zonë e Lirë" në Tv Klan, i është përgjigjur me dy reagime në profilin e tij në Facebook.

Më poshtë Portali Albeu ju sjell dy reagimet e Arian Çanit:

Reagimi i Parë
Sot ,mësova se, kisha qenë sërish pre e sulmeve dhe shpifjeve të Mero Bazes, në paçavuren e tij Tema…

Pa u zgjatur shumë i them Mero B*th*s, i cili nuk është tjetër veçse një qen që leh e kafshon ku mundet, duke venë gjoba prej vitesh, se nuk do ta kursej asnjëherë sa herë të guxojë të përmendë emrin tim.

Ndryshe nga Mero B*th* dhe shpura e tij, unë jetoj me punën time dhe aspak me gjoba apo përfitime dhe këtë e dinë të gjithë ata që më ndjekin prej kohësh në hapësirën publike.

Kujtoj se unë kam qenë ndoshta i vetmi që i kam hapur dyert e studios time Mero B*th*s dhe gjithë disa prej atyre që sot janë në pushtet dhe që e paguajnë të më kafshojë.

Reagimet e mia do të jenë sistematike për gjithë hienat si Mero B*th*, të cilët lehin kundër meje në paçavuret e tyre. Dëgjohemi së shpejti miq!

Reagimi i Dytë
Miq...
Te paret qe e prisnin Fullanin te dera e shtepise, pasi Apeli e la te lire, ishin dy tipa me mjeker, te veshur me xhaketa terital dhe me ere te keqe. Ishin njerezit e Mero By te cilet kishin marre porosi te ekzekutonin gjoben qe Mero By i ikishte vene kesaj here Fullanit.
Erdhem per ate muhabetin qe te ka cu llaf Mero, i thane, ndryshe Mero do te vazhdoje sulmet ne gazete.
E di, iu pergjigj Fullani, por kesaj here, kam vetem nje dyshek per Meron. E di vete ai, iu tha Fullani.
Telenovela vazhdon...
/albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori