Arditi u nxjerr sekretin live, ku do t’i shohim sërish Bes Kallakun dhe Erion Isain
"Kënga magjike” mbylli mbrëmë me sukses edhe këtë edicion të saj.

Çmimin e parë e mori Anxhela Peristeri me këngën “E çmendur.

Por pavarësisht këngëve dhe çmimeve, surpriza më e madhe e këtij kompeticioni ishin dy aktorët e humorit, Bes Kallaku dhe Erion Isai.

Ato dhuruan spektakël e të qeshura pa fund mes publikut dhe jurisë, shkruan Albeu.com.

Dy aktorët tashmë të larguar nga “Portokalli” janë të "papunë".

Pas angazhimit në “Këngën Magjike” nuk dihet se kur do t’i shohim sërish dy aktorët shumë të dashur për publikun.

Por mbrëmë, Arditi zbuloi dicka të rëndësishme në lidhje me karrierën e “Insta Girl”.

Arditi gjatë prezantimit propozoi live Frangajt që Erioni dhe Besi të bëheshin zyrtarisht pjesë e TV Klan-it.

“Po sikur djemtë t’i kishim në Klan? Unë e hodha një fjalë,”- u shpreh Gjebrea duke hedhur dyshime të mëdha në lidhje me të ardhëm e Besit dhe Erionit. /albeu.com/


Shtuar më 10/12/2017, ora 08:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori