Ardit Çela, kreu i ri i Postës Shqiptare
Ardit Çela do të jetë administratori i ri i Postës Shqiptare.
Mes objektivave të listuar nga Z .Çela, do të jetë forcimi i pozitave të Postës Shqiptare si lider në treg.


Sipas tij, rritja e gamës dhe cilësisë së shërbimeve, transparenca dhe plotësimi maksimal i kërkesave të klientëve, do të jenë në themel të veprimtarisë së Postës Shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori