Ardi Veliu bën lëvizjen e madhe, kujt ia beson "krahun e djathtë"
Drejtori i Përgjitshëm i Policisë së Shtetit ka bërë lëvizjet e para në rradhët e policisë.

Mësohet se mbrëmjen e djeshme është shkarkuar nga detyra e zv.drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Rebani Jaupaj, dhe në vend të tij është emëruar Gjovalin Lokaj.

Jaupaj është emëruar Drejtor i Analizës së Informacionit në Policinë e Shtetit,duke zëvendësuar në këtë detyrë Shaban Nexhin.

Lokaj më herët ka mbajtur detyrën e Drejtorit të Policisë së Shkodrës. /albeu.com/Shtuar më 12/02/2018, ora 09:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori