Ardi i Durrësit e Ujku i Cërrikut "mërziten" për humbjen e Metës dhe Bashës

Dalldia e zgjedhjeve tashmë ka mbaruar.

PS kryeson dhe do të qeverisë me 74 mandate, PD “në rënie të lirë” me 43 mandate, LSI me 19 mandate ndërsa PDIU me 3 mandate në të gjithë vendin.

Pas renies në qetesi të forcave politike, tashmë është rradha e rrjeteve sociale të “tallen” me premtimet, rezultatet e marrë dhe figurat politike.

Dhe rrjeti nuk kursen askënd, duke nisur nga kryeministrin Rama dhe planet për mandatin, tek Basha dhe ngrirja e funksioneve të kryetarit të PD-së e deri tek Meta, Monika e Vasili të cilët e quanin LSI forcë e parë.

Për më shumë shikoni galerinë më sipër ku me shumë siguri do të qeshni me lot. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2017, ora 12:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori