Arben Ristanit i vjedhin vilën tek Gjiri i Lalëzit
Banesa e Arben Ristanit tek Gjiri i Lalëzit është grabitur. Policia e Shijakut informoi sot se ngjarja ka ndodhur gjatë natës së mbrëmshme.

“Nga Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Shijak, po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve pasu gjatë natës në Gjirin e Lalëzit është vjedhur me thyerje banesa e shtetasit A.R” infomon policia.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor,i cili po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Shtuar më 28/07/2015, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori