Arben Malaj le greven
Albeu.com
Deputeti i Partisë Socialiste, Arben Malaj është larguar nga greva e urisë e Partisë Socialiste. Deputeti ka lënë grevën natën e mbrëmshme, pas protestës së opozitës. Malaj ka lënë çadrat për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore.Greva e urisë e deputetëve PS dhe mbështetësve të tyre për transparencën e zgjedhjeve në çadrat e vendosura në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" para godinës së kryeminsitrisë ka hyrë në ditën e 15. Gjendja e tyre është rënduar së tepërmi.
Shtuar më 15/05/2010, ora 16:00
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori