Arben Frrokun e priti jashtë burgut makina e vëllait deputet
Rreth tri orë pasi u deklarua i pafajshëm nga Shkalla e Parë e Krimeve të Rënda, Arben Frroku shijoi lirinë.

Në orën 17:50 ai kaloi pragun e portës së jashtme të paraburgimit nr 302, në rrugën "Mine Peza", pa pranga në duar.

Pak metër larg portës, biznesmenin e liruar e priti autovetura tip "Audi" me xhama të errët, në pronësi të vëllait të tij, deputetit Frroku, shkruan "Panorama".

Dalja e biznesmenit u prit me duartrokitje nga djali i tij dhe të tjerë të afërm të pranishëm tek porta dalëse e paraburgimit.

Largimi i autoveturës u ndoq edhe nga një fuoristradë gri dhe disa automjete të tjera. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 09:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori