Arbana ndryshon 180 gradë, nga minifundi në kostum serioz (FOTO LAJM)

Javën e kaluar më shuëm se zhvillimet e spektaklit BB u komentua vetë moderatorja Arbana Osmani.

Kjo për shkak se fustani që veshi javën e kaluar u konsiderua jo serioz dhe i përshtatshëm për një program për BB por edhe për vetë Arbanën.

Gjatë spektaklit duke u nisur edhe nga komentet e javës, Arbana tha se “ka hequr dorë nga minifundet.”

Gjatë një diskutimi me Islin dhe Enon, opinionistët e Big Brother për sot, ajo ironizoi komentet e fundit duke thënë:

“Kam vendosur të vishem serioze, pasi jam nënë dhe gati 34 vjeç, nuk duhet të vesh më minifunde.” /albeu.com/

Shtuar më 07/05/2017, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori