Apeli i Krimeve të Rënda merr vendimin për gjyqtarin që kërkonte s*ks
Apeli i Krimeve të Rënda mësohet se ka lënë në burg gjyqtarin Roland Hysi i cili u filmua teksa kërkonte favore seksuale dhe para ndaj një shtetasje.

Gjithashtu në burg është lënë edhe psikologia Elona Meçani, e cila luante rolin e sekseres.

Ata akuzohen për “Korrupsion pasiv i gjyqtarëve dhe prokurorëve”, si dhe për “Ushtrim i ndikimit të paligjshëm të funksionarëve”. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2019, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori