Apeli i Krimeve të Rënda merr vendimin për dy anëtarët e bandës së Shijakut
Apeli i Krimeve të Rënda ka marrë vendimin për të lënë në burg, dy anëtarët e grupit të Shijakut, Hekuran Hoxha dhe Hajri Seferin.

Dy personat në fjalë janë arrestuar nën operacionin Volvo-4 dhe dyshohet të jenë dy prej krerëve të grupit Avdylajve.

Gjykata e Krimeve të rënda ka refuzuar kërkesën për lirimin e tyre me argumentin se prokuroria ka prova për të vazhduar hetimet për trafik narkotikësh, grup krimina dhe pastirm aprash. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2019, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori