Anxhela e diagnostikuar me sëmundje të rëndë ka nevojë për ndihmë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Anxhela Noçka është një 21 vjeçare, e cila ka shprehur një kërkesë të veçantë për gjithë miqtë e saj por dhe ata që e lexojnë këtë mesazh prekës të shpërndarë me një qëllim.

jo është diagnostikuar me një sëmundje të rendë dhe ka nevojë për një shumë lekësh që për familjen e 21 vjeçares është e vështirë ti gjejë vetë. Kush ka mundësi të lexojë këtë mesazh dhe të kontribuojë për Anxhelën:

Anxhela Noçka 21-vjeçare është diagnostikuar me sëmundje te keqe (Lymphoblastic lymphoma non Hodgking) në Hungari. Aktualisht ndodhet në spitalin “Saint László Kórhaz”

KA NEVOJË URGJENTE PËR KIMIOTERAPI INTENSIVE DHE TRANSPLANT TË PALCËS KURRIZORE

Shuma për kryerjen e ndërhyrjeve është rreth 200 .000 EURO) dhe familja nuk mund ta përballojë. Ndihma juaj sado e vogël shpresë për familjen e saj

Këta janë nr e Llogarisë:

Hu87120108790151089400200004 – IBAN

Nr.llog: 120108790151089400200004

RAIFFEISEN BANK-EURO: 0001131438

RAIFFEISEN BANK-ALL: 0100452262

M-PESA: 0692025252” shkruajnë miqtë e saj./Albeu.com/
Shtuar më 17/02/2017, ora 18:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.