Anulloni të gjitha planet, ky do të jetë moti në fundjavë
Moti në fundjavë do të jetë me kthjellime dhe vranësira në mesditë kryesishtzonat Veri-Qendër, ndërsa pasditja do të sjellë shirazonat qendrore të vendit dhe ato lindore.

Pra, planet për plazh duhet t’i anulloni sa jeni në kohë.

Gjithë fundjava do të jetë kryesisht me shira në orët e paraditës, të cilët do të fuqizohen në pjesën e dytë të ditës.

Të paktën temperaturat nuk do të ndryshojnë dukshëm, përkundrazi pritet rritje deri më 32°C. Hmm shi dhe vapë, sikur s’i paskemi punët mirë. /albeu.com/

Shtuar më 16/06/2018, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori