I vihet tritoli një banese në Durrës
Anti-mitingu i Ramës: Sa veta janë mbledhur në Vlorë

Kryeministri Rama njoftoi për një takim gjatë ditës së sotme në Vlorë në të njëjtin moment kuropozita është duke protestuar në Tiranë, i cili u quajt më së shumti edhe si një anti-miting.

Në foton e mësipërme duket numri i pjesëmarrësve në këtë organizim, ndërsa gjatë ditës së djeshme qarkulluan denoncime se qeveria po i dërgonte me zor mësuesit dhe pjestarët e tjerë të administratës për këtë takim me Ramën. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori