Ankohej për dhimbje koke, gruaja shtatzënë vdes disa orë më pas

Pëlqej
Një grua shtatëzanë ka vdekur nga tumori në tru vetëm disa orë pasi u ankua se kishte dhimbje koke.

Michelle Inman nga Lancashire filoi të kishte shqetësime të hënën në mëngjes dhe shkoi për tu vizituar.

Ajo çfarë mjekët i thanë ishin tronditëse, kishte tumor malinj në tru.

Michelle iu nënshtrua një operacioni emergjent por nuk arriti dot që të mbijetonte dhe vdiq 26 orë më vonë.

29-vjeçarja ishte 11 javëshe shtatëzanë dhe priste fëmijën e saj të parë, raporton Manchester Evening News.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj James drejtonin dy biznese së bashku dhe do të festonin përvejtorin e tyre të tretë të martesës këtë fundjavë. /albeu.com/


Shtuar më 18/06/2017, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori