Ana rikthehet mes emisionit në Për'puthen dhe godet sërish me shuplakë Fatjonin (FOTO LAJM)

Në puntatën e sotme, në mënyrë surprizë, Ana u rikthye sërish në studio dhe sqaroi largimin e nxituar.

Ajo kërkoi falje për sjelljen e treguar dhe shtoi se në atë moment ashtu e ndjeu të vepronte. Ndërkohë Fatjoni, kërkoi shpjegime se përse e goditi me shuplakë.

Ana tha se shuplaka ishte për të treguar se Fatjoni kërkon të mësojë të tjerët se si të sillet, por vetë nuk arrin të kontrollojë emocionet e tij.

Në këtë moment djali i tha Anës se nëse dëshiron ta godasë prapë është e lirë ta bëjë. Ana e goditi sërish me shuplakë, ndoshta për të treguar se marrëdhënia mes tyre është drejt fundit?!

Ana: Ti do që të sillemi mirë ne, por nuk di si të sillesh vetë.

Fatjoni: Unë s’kam pasur gjë me ty, që të më gjuash me pëllëmbë. Gjithsesi unë të vlerësoj si njeri, por kjo ishte e tepërt.

Ana: Okay.
Shtuar më 24/11/2020, ora 19:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori