Amerikanët ndalohen me thika, snajperi qëllon pa dashje
Dy incidente janë regjistruar gjatë ditës së sotme në kryeqytet gjatë vizitës së Papës por fatmirësisht pa pasoja. Një punonjës i Gardës së Republikës është pezulluar nga puna pasi ka qëlluar pa dashje me snajper në afërsi të “Stacionit të Trenit”.

Ndersa rasti i dytë, ka të bëjë me dy shtetas amerikanë të cilët janë ndaluar në bulevard si persona të dyshimtë. Pas kontrollit, në çantat e tyre janë gjetur një thikë dhe një biçak. /albeu.com/

Shtuar më 21/09/2014, ora 15:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori