Ambulanca përplaset me Audin, humb jetën 60-vjeçari
Pëlqej
Foto ilustruese
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve është regjistruar pasditen e sotme në Milot. Sipas policisë nga përplasja e një ambulance me një makinë tip “Audi” ka humbur jetën 60-vjeçari, Preng Momli, drejtuesi i makinës “Audi” ndërsa janë plagosur edhe pacientja që ndodhej në ambulancë dhe shoferi i ambulancës.


Mësohet se “Audi” ka prerë rrugën autoambulancës, duke shkaktuar edhe përplasjen e mjeteve. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori