Lu takim 45 minuta me Ramën dhe disa ministra në Kryeministri
45 minuta ka zgjatur takimi mes ambasadorit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu, si dhe Kryeministrit Edi Rama.

Kanë qenë ambasadori Lu dhe ministri Tahiri që kanë mbërritur bashkë në Kryeministri për të takuar shefin e qeverisë. Në takim kanë qenë të pranishëm edhe ministrat, Arben Ahmetaj, Ditmir Bushati, Ermonela Felaj dhe Mimi Kodheli, ndërkohë që i pranishëm ka qenë dhe Guvernatori i BSH, Gent Sejko.

Nuk diuhen ende detaje se cilat kanë qenë temat që janë diskutuar.


Shtuar më 13/02/2017, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori