Ambasadori Lu, takim "kokë më kokë" Petrit Vasilin
Ambasadori amerikan Donald Lu po zhvillon një takim me ministrin e Drejtësisë Petrit Vasili.

Mësohet se takimi po zhvillohet në ambientet e ministrisë së Drejtësisë.

Ky është takimi i parë pas betimit dhe marrjes së detyrës së ministrit të Drejtësisë nga z. Petrit Vasili.

Vijon... /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2017, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori