Ambasadori amerikan takon ministrin Tahiri
Mesdita e sotme ka qënë mjaft e ngjeshur për ministrin Tahiri, teksa ka mbajtur një takim me ambasadorin amerikan në Tiranë, Donald Lu.

Takimi është mbajtur pa praninë e mediave në zyrën e Tahirit dhe nuk dihen detaje nga biseda mes palëve.

Mësohet se ambasadori ka shkuar i vetëm në takim. /albeu.com/

Shtuar më 03/04/2015, ora 15:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori