Ambasadorët takim me Ramën
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Trupi diplomatik i akredituar në Tiranë ka mbërritur në selinë e Partisë Socialiste për të zhvilluar. Ambasadori i BE-së Ettore Sequi, i SHBA-ve Aleksandër Arvizu dhe i OSBE-së Eugen Wollfarth takojnë Ramën pas debateveshumta mes dy forcave kryesore për zgjedhjen e anëtarit të ri të KLD-së dhe pas përfundimit të reformës parlamentare. /albeu.com/

Shtuar më 17/04/2012, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit