Ambasadorėt takim me Ramėn
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Trupi diplomatik i akredituar nė Tiranė ka mbėrritur nė selinė e Partisė Socialiste pėr tė zhvilluar. Ambasadori i BE-sė Ettore Sequi, i SHBA-ve Aleksandėr Arvizu dhe i OSBE-sė Eugen Wollfarth takojnė Ramėn pas debateveshumta mes dy forcave kryesore pėr zgjedhjen e anėtarit tė ri tė KLD-sė dhe pas pėrfundimit tė reformės parlamentare. /albeu.com/

Shtuar më 17/04/2012, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.