Ambasada: Fitues të Lotarisë amerikane, kujdes nga mashtruesit
Ambasada amerikane në Tiranë me anë të një postimi në profilin zyrtar të Facebook ka bërë një njoftim të rëndësishëm duke paralajmëruar fituesit e Lotarisë.

Sipas këtij njoftimi bëhet thirrje që fituesit të kenë kujdes më mashtruesit dhe mos të paguajnë para.

'Të përzgjedhur të Lotarisë DV2019: KÇ kurrsesi NUK do t’ju kërkojë të kryeni ndonjë pagesë, por vetëm t’i dërgoni dokumentet tuaja me email. Kujdes nga mashtrimi! Lexoni këtu: https://go.usa.gov/xEn42' , thuhet në njoftim. /albeu.com./
Shtuar më 28/02/2019, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori