Ambasada amerikane në Shqipëri hap vende pune: Nxitoni të aplikoni!
Ambasada amerikane në Tiranë sot ka dalë me një ftesë publike dhe disa vende pune për të aplikuar.

Me anë të një postimi në Facebook, fton të interesuarit të aplikojnë për vende pune.

Njoftimi i ambasades

Doni të punoni me ne? Mundësi punësimi!

Ambasada Amerikane në Tiranë po kërkon aplikantë të kualifikuar dhe që përmbushin kriteret për pozicionet e Nënpunësit për Hetimet mbi Mashtrimet në Zyrën Konsullore dhe të Mbikëqyrësit për Transportin në Zyrën e Shërbimeve të Përgjithshme.

Për më shumë informacion dhe aplikimet, klikoni këtu: https://bit.ly/2LOdcnL /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2018, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori