Alo policia! Jonila është zëri që na përgjigjet nga telefoni për hallet tona
Jonila është një ndër të shumtët operatorë të Sallës Operative të Policisë së Tiranës duke marrë dhe administruar mijëra telefonata në ditë nga qytetarët.

Ajo është prezantuar sot në faqen e Policisë së Shtetit.

Postimi

Mirëmëngjes nga Policia e Shtetit!

Jam Jonila, punonjëse në Sallën Operative të Policisë Tiranë.

Për këtë vit kemi pritur dhe menaxhuar 78 803 telefona për ndihmë të ardhura nga qytetarët në Sallën Operative të Policisë Tiranë.

Telefono falas 112, Policia e Shtetit 24/24 në shërbimin tuaj!
Shtuar më 15/08/2018, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori