Alketa Vejsiu preket nga COVID-19: Nuk është shaka, i lutem zotit çdo ditë! (FOTO LAJM)

COVID-19 po përhapet me shpejtësi në Shqipëri ku vetëm në 24 orët e fundit në vend janë shënuar 301 raste të reja dhe 4 viktima.

Edhe moderatorja Alketa Vejsiu është infektuar dhe e ka mposhtuar COVID-19.

Kështu rrëfen ajo me anë të një statusi në rrjetet sociale ku shprehet e lumtur se tamponi i saj ka rezultuar negativ pas 3 jave izolim.

Statusi i plotë:

Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat.

Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka.

Kujdesuni per veten!

Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete! /albeu.com/


Shtuar më 20/10/2020, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori