Aleatët e Bashës “pushtojnë” Kavajën 3 ditë para zgjedhjeve
Edhe pse na ndajnë vetëm 3 ditë nga zgjedhjet në Kavajë, Aleanca Kuqezi ka nisur një tubim me simpatizantët e saj në Kavajë.

AK bën me dije se me 7 maj do të përballemi me mafien dhe kjo është një betejë historike.

“Në 7 maj do përballemi me mafien. Populli kundër mafies është një betejë historike. Kandidati socialist në Kavajë të tërhiqet. Kujdes nga bandat e kokainës.

Nuk ka zgjedhje pa opozitën. Rama po destabilizon Shqipërinë. Bojkotoni zgjedhjet”, -thanë ata. /albeu.com/

Shtuar më 04/05/2017, ora 09:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori