Aleanca Kuq e Zi proteston para Kryeministrisë, arrestohen dy persona (VIDEO)
Aleanca Kuq e Zi është duke protestuar përballë kryeministrisë.
Protesta mësohet se ka nisur paqësore por më vonë ka agravuar deri në ndërhyrjen e forcave të policisë.

Mësohet se kur protestuesit kanë mbërritur përballë selisë së qeverisë, kanë hedhur parrulla kundër Ramës dhe më pas edhe gazllotsjellës.

Këtu ka ndërhyrë policia e cila mësohet se ka sulmuar protestuesit, disa prejt të cilëve i ka arrestuar. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2017, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori