Alarm për bombë në qendër të Tiranës, çfarë u gjet në kutinë e dyshimtë (VIDEO)
Pëlqej
Një alarm i rremë për bombë ka rezultuar pak minuta më parë në qendër të Tiranës.

Fillimisht ka pasur një njoftim për një pako të dyshimtë në midis zonës së Muzeut dhe Hotel Tiranës, çka ka bërë që të ketë një numër shumë të madh forcash policie dhe zjarrfikësesh në zonë shkruan FaxneWs.

Mirëpo pas kontrolleve rezulton se alarmi ka qenë i rremë dhe pakoja nuk ka pasur lëndë shpërthyese.

Duke ditur që është fundjavë dhe kjo është një nga zonat më të frekuentuara për qytetarët, paniku ka qenë i lartë.
Shtuar më 21/10/2018, ora 08:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori