Akuzohet për vjedhje me armë, arrestohet 32-vjeçari
Një 32-vjeçar i akuzuar për vjedhje me armë të shtetasit Th.M më 5 gusht 2013 në qytetin e Sarandës është arrestuar sot nga policia.
Arrestimi i shtetasit Armand Hako u bë nga Sektori i Operacioneve Speciale dhe Kërkimit.

Hako ishte shpallur në kërkim dhe dyshohet të jetë autori i vjedhjes me armë të shtetasit Th.M. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori