Enver Hoxha shpallet i pafajshëm
Një qytetar me të njëjtin emër dhe mbiemër si ish-diktatori është shpallur i pafajshëm nga Gjykata, pasi akuzohej për vjedhje energjie.

Enver Hoxha u akuzua nga prokuroria se ka vjedhur energjinë elektrike.

Gjykata e Tiranës, pasi shqyrtoi rastin, vendosi ta lërë të lirë qytetarin në fjalë. /Albeu.com/
Shtuar më 26/11/2015, ora 20:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori