Akuzë e rëndë: Balla bleu Toyota Yaris dhe 1.5 milionë dollarë drogë brenda
Edhe ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë, seanca është shoqëruar me debate të ashpra dhe incidente.

Gjatë fjalës së tij, Lulzim Basha ka zbuluar një vizitë që Taulant Balla ka zhvilluar së fundmi në Gjermani.

Duke folur nga foltorja e Kuvendit, kreu i PD-së akuzoi deputetin e PS se është kapur duke blerë një automjet të llojit Toyota Yaris, brenda së cilës ndodhej edhe një sasi e konsiderueshme droge me vlerë 1.5 milion dollarë.

"Ai që zgërdhihet më shumë këtu ka qenë së fundmi në Gjermani.

Të kanë zbuluar se ke blerë një Toyota Yaris dhe 1.5 milionë dollarë drogë brenda",- tha Basha. /albeu.com/

Shtuar më 21/06/2018, ora 11:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori