Akuzat për hapësirat e gjelbra, ja si ua mbyll "gojën" Rama kritikëve
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me urimin e zakonshëm “mirëmengjes” për të gjithë ndjekësit e tij në Facebook.

Por ndryshe nga herët e tjera, kryeministri Rama është “rikthyer” në Tiranë, duke na përshëndetur me një video nga Tiranë, me lulishten e shtuar aty ku dikur ishte nje pjese e bllokuar dhe e rrethuar.

Postimi vjen ndërkohe që vlon debati dhe akuzat për ndërtimin të parku i autobuseve dhe zhdukja e hapesires se gjelber atje.

“Miremengjes dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë hapësirë dikur të bllokuar e rrethuar, sot një lulishte dhe frymëmarrje më shumë për qytetarët e Tiranës”- shkruan Rama. /albeu.com/

Shtuar më 05/07/2017, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori