AKUZA/ “Olsi Rama rrahu zëdhënësen e FSHF te Liqeni, i mori edhe telefonin”
Ish-kryeministri Berisha, i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në “News24” hodhi akuza të rënda ndaj vëllait të kryeministrit Rama.

Ai deklaroi se ka prova që Olsi Rama ka kaluar kokainë me automjetin e tij në Shqipëri. Sipas tij, fotot janë edhe në Prokurori.

Gjithashtu, Berisha tha se Olsi Rama ka rrahur Jona Dervishin, zëdhënësen e FSHF-së te Liqeni Artificial. Sipas tij ai e ka dhunuar keqas dhe i ka marrë me dhunë telefonin./Albeu.com/
Shtuar më 21/02/2017, ora 21:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori