Akuza kundër "kingut" të qeverisë: Ahmetaj kaloi fundjavën në resortin e Balilit
Ish-kryeministri Sali Berisha duke u mbështetur në mesazhet e qytetarëve dixhitalë, ka bërë një denoncim se Ministri i Ekonomisë dhe Financave, Arben Ahmetaj ka kaluar fundjavën në resortin “Santa Quaranta” që zotërohet nga Klement Balili.

Klement Balili konsiderohet ndryshe edhe si Eskobari i Ballaknit, aktualisht në arrati, ndërkohë që Berisha ka theksuar se Ahmetaj është edhe aksioner në këtë resort.

Statusi i plotë:

Arben Ahmetaj, alias ministri Zho Zho, kalon pushimet e fundjaves ne resortin e Klement Balilit! Perflitet si bashkaksioner!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Doktor sot isha ne Sarande
dhe kurioziteti me çoj te shihja Santa Quaranten biznesi vazhdon normalisht atje dhe pse pretendohet se eshte mbyllur Ben Ahmetaj me shoqe atje i kalojne fundjavat.Ketu te gjithe flasin se ai eshte aksioner me balilin?!” /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 23:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori