Akuza: Bandat e Ramës rrahën Tahirin pak ditë më parë
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka deklaruar në "360 gradë" se tahiri është rrahur nga bandat e Ramës pak ditë më parë.

Kjo sipas tij ndodhi pasi Tahiri i përmendi "çatinë" Ramës, ky i fundit urdhëroi bandat që ta rrahin, si dhe urdhëroi mediat të mos e pasqyrojnë.

Berisha: Me Ramën kryeministër Shqipërisë nuk i hapen negociatat
‘Brenda tyre ka një egërsim dhe një luftë të Brendshme. A e more vesh se e kanë rrahur Saimir Tahirin para një jave.

Qëkur filloi të flasë për çati dhe për themele, e rrahën paq. Asnjë media nuk e dha. Bandat e Edi Ramës e rrahën. Sa filloi ti përmendte Edi Ramës çatinë, atë e rrahën. ‘Çatia’ ishte fjalë kod’, u shpreh Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2018, ora 21:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori